FC Copenhagen

19 Jul 2019
20:00

AGF Aarhus

Copenhaga - Aarhus - ‘Leii’ favoriti la obtinerea primei victorii pe teren propriu - 19 Iulie

Adaugat de: admin
17 July 2019 17:14

Reusind sa castige la limita partida jucata acum 5 zile, ‘Leii’ de la Copenhaga cauta al 2-lea succes al sezonului in aceasta seara cand joaca in fata lui Aarhus.

Copenhaga

Condusa cu scorul de 2:0 de Odese acum o saptamana, Copenhaga a reusit sa revina surprinzator si sa obtina prima victorie a sezonului.

Copenhaga a reusit sa castige un nou titlu al sezonului in ciuda faptului ca echipa a fost invinsa in ultimele 3 meciuri.

4 meciuri de pregatire au jucat ‘Leii’ in pauza competitionala, singurul rezultat pozitiv fiind remiza cu Amager, 0:0.

O singura infrangere a suferit Copenhaga in ultimele 12 meciuri jucate in calitatea de gazda, o infrangere in fata celor de la Nordsjaellad, 1:3.

Skov a fost golgheterul ultimului sezon, atacantul ‘Leilor’ reusind sa inscrie de 29 de ori.

Echipa probabila : Joronen - Bengtsson, Papaginaoplous, Vavro, Ankersen - Daramy, Jensen, Zeca, Skov - Fischer, Older Wind.

1.000 de RON te asteapta daca te inregistrezi la 888Sport!

Cotele la casele de pariuri

Promotiile zilei

Promotiile zilei Vineri /13 Decembrie 2019
1

Profita de cei 77 de RON oferiti de Maxbet!

NU RATA!

Aarhus

Dominand la toate capitolele meciul cu Hobro, ‘Rosii’ de la Aarhus au reusit sa obtina doar o remiza, scor 1:1.

Aarhus a incercat sa-si asigure un loc in preliminariile pentru Europa League, din pacate insa fiind eliminata in ‘semifinalele’ Play-Off-ului, de Randers.

3 meciuri amicale a jucat echipa in pauza competitionala, reusind sa castige convingator 2 dintre partide : 4:0 cu Aabyhoj si 3:0 cu Horsens.

O singura infrangere a suferit echipa in ultimele 9 meciuri jucate de Aarhus in deplasare, echipa avand forta de a produce o victorie in aceasta seara.

Ultima victorie a celor de la Aarhus in fata ‘Leilor’ a venit in 2009.

Echipa probabila : Whalley - Munksgaard, Tingager, Juelsgaard, Nielsen - Amini, Poulsen, Sana - Bundu, Mortensen, Ankersen.

Pontul nostru  Copenhaga castiga

Revenind surprinzator de la 0:2 in prima etapa si avand avantajul ultimelor rezultate directe credem ca ‘Leii’ au forta de a obtine toate cele 3 puncte, in aceasta seara.

Pontul nostru are COTA 1.50, 888Sport asigurandu-ti cel mai mare castig!