16 Iulie 2019

Cote marite oferite de 888Sport!

Dupa o prima etapa cu destul de multe surprize in Liga I, am contactat partenerii nostri de la 888Sport si am reusit sa va aducem o promotie cu cote marite, pentru partida dintre nou promovata Academica Clinceni si actuala campioana, CFR Cluj.

888Sport iti aduce cote marite pentru prima data in Liga I, un lucru important fiind faptul ca aceasta promotie poate fi combinata cu Bonusul de Bun Venit de 1.000 de RON!

Imagini pentru semnul exclamariiCum profit de cotele marite?

Bonusul este valabil exclusiv pentru membrii noi ce isi deschid cont folosind urmatorul LINK

Suma maxima pe care o poti paria este 25 de RON!

Pentru a-ti mari sansele de castig, tipserii nostri o sa-ti prezinte o analiza a celor doua echipe :

Academica Clinceni :

Echipa antrenata de Ilie Poenaru a fost aproape de a face prima mare surpriza a Ligii I, aflandu-se la doar cateva minute de o remiza obtinuta pe Ion Oblemenco. La finalul unui meci spectaculos insa, reusita lui Constantin din prelungiri a insemnat victoria oltenilor cu scorul de 3:2.

Echipa de langa Bucuresti a facut un sezon foarte bun in liga secunda, la finalul celor 38 de etape ocupand locul secund. Mai mult decat atat, echipa din Clinceni a suferit doar 2 infrangeri in stagiunea precedenta pe teren propriu, avand de asemena cea mai buna defensiva din Liga a 2-a, cu 24 de goluri incasate in 38 de etape.

Nereusind insa sa-si intareasca substantial lotul in pauza competitionala si reusind sa castige doar una din cele 5 amicale disputate pana acum, este greu de crezut ca nou promovata va castiga in aceasta seara, daca totusi ai incredere in Clinceni :

Castigi 1025 de LEI daca pariezi pe victoria nou promovatei!

CFR Cluj

Clujenii de cealalta parte nu au inceput foarte bine aceasta stagiune, fiind invinsi de Viitorul lui Hagi in Super Cupa prin reusita superba a lui Artean din minutul 86, dar si de Astana in Kazakhstan in partida tur a preliminariilor pentru grupele Ligii Campionilor.

Echipa antrenata de Dan Petrescu nu a reusit sa debuteze cu o victorie in noul sezon, obtinand doar o remiza pe teren propriu in fata celor de la CSMS Iasi, scor 1:1. Avand probleme in compartimentul ofensiv, reusind sa inscrie doar 2 goluri in ultimele 4 meciuri, este posibil ca ‘Visinii’ sa nu obtina toate cele 3 puncte in aceasta seara.

Daca te bazezi insa pe experienta net superioara a clujenilor 888Sport iti aduce :

200 de LEI castig daca pariezi pe victoria CFR-ului!

Imagini pentru semnul exclamariiCum este acordat castigul?

In maxim 72 de ore de la finalul partidei, suma va fi creditata in contul tau.

Castigul va fi distribuit sub forma de bonus ce trebuie sa fie rulat de 10 ori, pe cote de minim 2 intr-un termen de 60 de zile doar pe evenimentele din sport.

Imagini pentru semnul exclamariiAspecte importante :

Promotia este valabila doar pentru victoria in timpul regulamentar a celor doua echipe!

Folosirea optiunii ‘Cash-Out’ duce la invalidarea promotiei!

Pariurile live nu vor fi luate in considerare, nici cele combinate!